כניסה למערכת ניהול

כניסת משתמשים לאתר

המלצות

אישה עם לב רחב ומלא אהבה 17.9.15

הכנסתי את בני למשפחתון כשהיה בן 4.5 חודשים , בהתחלה חששתי מאוד אני חדר מודה , בני היה עם עוד 3 תינוקות שגדולים ממנו בחצי שנה וחששתי שהפער הזה יביא איתו קשיים , נטלי מנהלת המשפחתון היא לא מנהלת טיפוסית,בהתחלה לא ידעתי איך "לאכול" אותה , היא אישה דעתנית שלא מעגלת פינות , מתעקשת על פרטים קטנים ובעיקר , אוהבת את הדרדסים הקטנים , לוקחת כל דרדס כפרוייקט בפני עצמו , אוהבת ומחבקת , שרה ומצחיקה ושמה דגש רב על ההתפתחות שלהם , הבן שלי הגיע מעוכב התפתחות ויצא בגיל שנה הולך כמו שאר הדרדסים , נטלי מנהלת המשפחתון מתיחסת למשפחתון כמו ממלכה , הכל נקי ומצוחצח ומדווחת בעקביות ולפירטי פרטים כל יום על מהלך היום של התינוק , שהייתי באה לאסוף את בני מהמשפחתון הוא לא היה מביט לעברי ורצה להשאר עוד ועוד . לסיכום. מעבר למשחקים ולמנות ולאוכל שהכל באמת ברמה גבוהה , יש גם לב רחב מלא אהבה של גברת נטלי , ממליצה בחום וטיפ קטן , אל תתנו לחזות העיקשת והדעתנית של נטלי להטעות אתכם בבחירתכם , יש לה המון נסיון ועקרונות מבוססים בטיפול בתינוקות . עם הזמן למדתי שעדיף שקיפות מלאה ושתגיד את האמת מאשר שתסתיר ... בהצלחה! מתגעגעים אלייך נטלי!

רינת אמא של עמרי

המלצות הורים

ממליצים בחום (8/13/2014)

שם ההורה: לירון

נטלי גננת חמה ומקצועית, משתפת ומייעצת, בעלת המון ניסיון, מעניקה תחושת בטחון. רני נהנה בטירוף, תמיד נכנס עם חיוך לגן. עושה סדר לילד ולהורה. משקיעה בפעילויות מגוונות, מטפחת ומפתחת. לרני היתה שנה מדהימה איתה. תודה רבה נטלי, היה כייף ומלמד

 
 

גן נפלא לכל ילד (9/8/2013)

שם ההורה: ליאור, אבא של גילי

גננת נהדרת , שמתייחסת גם לדברים הכי קטנים בהכי רצינות, ובבית רואים את ההשפעה של הגן בהתפתחות בלמידה ובחינוך.

 
 

דרדסים (8/31/2013)

שם ההורה: ליאורה

לכל הורים החוששים והמותשים מהחיפושים אחרי המקום הנכון... נטלי היא גננת קשובה משקיענית ויצירתית. גננת חמה ואוהבת שמשרה תחושת בטחון ואימון גם להורה וגם לילד שבעיניי מאוד חשוב. אין לי ספק שהגעתם למקום הנכון! ממליצה בחום!

 
 

המלצה למשפחתון (8/22/2013)

שם ההורה: ליאורה

לכל הורים החוששים והמותשים מהחיפושים אחרי המקום הנכון... נטלי היא גננת קשובה משקיענית ויצירתית. גננת חמה ואוהבת שמשרה תחושת בטחון ואימון גם להורה וגם לילד שבעיניי מאוד חשוב. אין לי ספק שהגעתם למקום הנכון! ממליצה בחום!

 
 

המלצה שנייה (8/20/2013)

שם ההורה: חיית

לאחר היותי מרוצה מעל ומעבר עם ילדי הראשון שעבר שנתיים עם נטלי. ללא שום התלבטות גם בני השני נכנס לשם. נטלי רק השתכללה והגדילה והשקיעה את המשכן של לפעוטות שלנו. הבן שלי השני יוצא משם מושקע בכלהבחינות מפותח שמח אהוב . מעיר אחרת נסעתי יום יום כדי שליאו יהנה ויספוג איכויות אלו ושקט נפשי ששווה הכל.

 
 

המלצה חמה!!! (4/8/2013)

שם ההורה: אור, אמא של גילי

בן שלי מסיים שנה שניה במשפחתון, ובכל התקופה הזאת היה שקט נפשי שנטלי מטפלת בו, נטלי היא גננת מאוד חמה, אוהבת, מקצועית, אחראית, עם הרבה ניסיון, אז לכל ההורים שמתלבטים, אני ממליצה בחום על משפחתון דרדסים, הילדים שם בידיים הכי טובות!!!

 
 

המלצה מיוחדת במינה (6/9/2012)

שם ההורה: לורן וערן סווירי

אין מילים בכדי לומר תודה על תקופה מיוחדת במינה,תקופה של עשייה והמון נתינה. תקופה שבה התמסרת בכל כוחותייך, להשקיע באגם את כל מאמצייך. השכנת הרבה חום ואהבה, נתת תחושה של אחווה ושלווה. נטלי זה מעט ממה שאנחנו מרגישים את אחת ומיוחדת במינה אוהבים אותך מאוד ומתגעגעים ...

 
 

דרדסים (3/30/2011)

שם ההורה: יעל -אמא של אלינוי

את בתי הקטנה הפקדתי בידי נטלי מגיל חצי שנה עם הרבה חששות ודאגות של אמא בראשית הדרך.אך מייד הבנתי שיש לי על מי לסמוך.אני מאחלת לכל אחד מטפלת כמו נטלי :מסורה, אכפתית, דואגת,מפגינה ידע רב וניסיון והחשוב ביותר מעניקה חום ואהבה.מומלץ !!! ולך נטלי היקרה ,בשמה של אלינוי ,שזכתה, נהנתה והתפתחה לתפארת , נאמר מילה בודדה, קטנה ,אך הכל בה -- ת-ו-ד-ה!

 
 

א-י-ן כ-מ-ו נ-ט-ל-י (5/3/2010)

שם ההורה: בלה אמא של איתי

א-י-ן כ-מ-ו נ-ט-ל-י דואגת , חמה , אוהבת , חייכנית, בעלת ניסיון רב. כן ירבו כמותה

 
 

המלצה חמה (11/8/2009)

שם ההורה: בת - אמא של עוז

שלום לכל ההורים החוששים, אני הייתי בדיוק כמוכם עד שהכרתי את נטלי שדאגה והעניקה הרבה חום ואהבה לבן שלי נתנה הרבה מעצמה לבן שלי גם מבחינה התפתחותית וגם מבחינה רגשית. נטלי היא אשה שאוהבת ילדים ורואים את זה ביחס שלה לילדים ממליצה בחום שתהנו ממנה גם אתם כמו שאני ובעלי נהננו ממנה

 
 

המלצה למשפחתון של נטלי (11/25/2008)

שם ההורה: חיית

כמו כל אמא טריה שחוזרת לעבודה - גם לי היו חששות רבים. לאחר הכרותי עם נטלי, אני רגועה ובטוחה שהתינוקי שלי נמצא במקום מצויין ואיכותי ביותר וכך זה מקנה לי שקט נפשי יומיומי. נטלי היא המטפלת האידיאלית לתינוקי שלי. כל מה שחיפשתי במטפלת מצאתי אצלה: מקצוענית, אכפתית, חמה ורגישה, אחראית, מפעילה את הילדים בדרכים יצירתיות שתורמות להתפתחות ולהנאה שלהם, פתוחה וקשובה,אמינה, נותנת טיפים ועצות חשובות להורים מבולבלים ועוד מומלצת בחום!!!

 
 

המשפחתון של נטלי (11/13/2008)

שם ההורה: חני

כמו כל אמא טרייה שחוזרת לעבודה, החששות היו כבדים והפרידה מהתינוק נראית כ"כ מפחידה. בזכות נטלי התקופה הזו עברה בשלום. המסירות, החום, המקצועיות, האכפתיות ועוד ןעוד... הסבו לי שקט נפשי בזמן העבודה. נטלי היא מטפלת נהדרת,אחראית, סובלנית, יצירתית, מפגינה ידע ונסיון רב שמתבטא ועוזר מאד ביום יום. לסיכום, מומלצת מאד בחום!

 
 

נטלי גדאייב (8/17/2008)

שם ההורה: אורלי גיל

נטלי מטפלת מסורה ואחראית, עם יחס חם וטיפול אישי. נטלי יודעת לראות את הילד השוכן בתוכו ולא רק את מה שמפגינה התנהגותו. תודה על העשרה הרבה והתנסויות. כן ירבו כמותך בישראל!

 
 

הדרדסים של נטלי (8/14/2008)

שם ההורה: שרית כהן

נטלי מטפלת בחסד עליון! קשובה, מכילה, בעלתידע תאורטי וניסיון מקצועי. הילדים זוכים לטיפול אישי, להעשרה רבה ומגוונת ולחשיפה לתחומי ידע,ולהתנסויות מגוונות. יש לציין, שהשנה הזו הסבה לי שקט נפשי רב- הידיעה שבתי מטופלת ע''י נטלי עם מלוא האחריות, חום ואהבה. ראיתי מגוון של מטפלות. לנטלי יש שילוב של כל הדברים המוצלחים וההכרחיים במטפלת.

 
 

המלצה חמה (8/13/2008)

שם ההורה: קרן

אני ממליצה על המשפחתון של נטלי. נטלי מטפלת שמעניקה המון חום ואהבה לילדים, מאוד מסורה ויצירתית. היא גידלה את שני הילדים שלי.

 
 

לכל ההורים (8/6/2008)

שם ההורה: אורה

לכל ההורים החוששים ודואגים ממליצה בחום על משפחתון "דרדסים". נטלי -מטפלת מקסימה , אוהבת ,חמה ואיכותית.